Tanden.cz


O nás


Kdo jsme?...


1. Sportovní internetové noviny

Stěžejní náplní tohoto webu je snaha Vám přinášet plnohodnotné sportovní internetové noviny s doplňkovými informacemi nejen z Lanškrounska a z badmintonového prostředí, ale chceme propagovat a komentovat sport z různých pohledů lidského života. Budeme Vás informovat o pokrocích vědy ve zdravém životním stylu, pomáhat odstraňovat zlozvyky v životosprávě a s nadhledem doplňovat humor. Přejeme si, abyste na naších stránkách strávili co nejvíce času a proto budeme vkládat fotografie, krátká videa z vaší účasti na sportovních kláních. Věříme, že v brzké době najdeme k sobě vzájemně cestu a vytvoříme i dopisovatelskou síť, která nám bude pomáhat tvořit vše co vás baví a upozorňovat na zajímavé akce ve vašem okolí. Vaše zprávy a fotografie s čerstvou aktuální informací můžete zasílat 24hodin denně na email: regionalnisport@tanden.cz


2. Internetový obchod využívající zkušeností ze sportu

Neoddělitelnou součástí každých sportovních internetových novin by podle našeho názoru měl být i pružný e-shop, který se nám jak myslíme, podařilo vytvořit se skutečnými profesionály ve svém oboru. Byli to právě oni, kteří zprovoznili řadu technicky dokonalých internetových obchodů již v prvních letech vzniku e-komerce v ČR. Sami máme dlouhodobé zkušenosti s prodejem a nákupem zboží a to již od roku 1992. V oblasti sportu, fitness a zdravého životního stylu se angažujeme více než dvacet let a neustále sledujeme nejmodernější trendy. To je zároveň i výzva pro všechny možné budoucí dodavatele do našeho e-shopu, kteří mají nám co nabídnout do maloobchodního nebo velkoobchodního prodeje, aby tak co nejdříve učinili.

Pokud si náš obchod vyberete ke svým nákupům, budeme si velice vážit toho, že rozšíříte počet našich zákazníků a my uděláme maximum pro Vaši spokojenost.


Chcete vědět, proč nakupovat právě u nás?

  • Máme trvale nízké ceny
  • Na celý sortiment námi nabízeného zboží nabízíme trvale slevu oproti doporučeným maloobchodním cenám v kamenných obchodech.
  • Všechny ceny zboží budeme porovnávat s ostatními prodejci podobného sortimentu. Mimo jiné budeme postupně rozšiřovat i nabídku akčních modelů.


Nabízíme rozšířené služby

Na požádání Vás budeme sami kontaktovat a hledat způsob jak Vám co nejdříve k Vaší spokojenosti a pohodlnosti doručit zboží při co nejmenší vaší námaze. Určete si způsob dopravy, řekněte nám v kolik hodin jste doma, kdo ho převezme nebo kde a v čem a jak chcete mít zabalené zboží a máte ho tam. Nejsme obchodem, který Vám pouze pošle "krabici" se zbožím před dům. Nabízíme vzájemně koordinovanou službu. Prostě spokojenost zákazníka především a proto Vám nabízíme ještě další služby, které můžete využít.


Připravujeme v brzké době:

  • možnost nákupu na splátky prostřednictvím úvěrových karet (podrobněji bude popsáno v bodě Obchodní podmínky)
  • možnost nákupu na splátky prostřednictvím spotřebitelského úvěru Cetelem (podrobněji v bodě Spotřebitelský úvěr Cetelem)
Nákupní košík


Máte vybráno zboží celkem: 0 ks
Celkova cena zboží: 0,- Kč
(cena včetně DPH)

Vyhledat