Tanden.cz


Video


Badminton - interaktivní průvodce

[02.04.2008]
Badminton je atraktivní sport pro každého v každém věku. V dnešní době zažívá velký boom, vznikají badmintonové haly a je oblíbený širokou veřejností. Našim studentům, školákům, ale i ostatním zájemcům nabízíme interaktivního průvodce, kde je popsána technika základního držení rakety a technika základních badmintonových úderů.

Naučte se správnou techniku od začátku, hra vám pak půjde snadněji a bude vás více bavit.Dále zde můžete najít stručná pravidla, něco málo z historie a pár zajímavostí z tohoto krásného sportu. Kdo se bude chtít naučit něco navíc a přelstít svého soupeře, určitě si projde kapitoly, které se týkají taktiky.
Pro lepší pochopení je zařazeno v průvodci plno názorných animací, kde si můžete sami zpomaleně pouštět techniku jednotlivých úderů. Tyto animace jsou doplněny videem (omluvte u nich prosím zhoršenou kvalitu zvuku) zkušeného hráče a trenéra. Pro pochopení základní taktiky můžete zase shlédnout animace různých kombinací.
Stránky budeme průběžně doplňovat. Pokud máte nápad co by jste tu chtěli ještě najít a nebo nějakou připomínku či dotaz, kontaktujte prosím Martinu Novotnou:novotna@fsps.muni.cz

Přejeme hodně příjemných badmintonových zážitků.

Autoři


Zdroj: ČBAS

Nákupní košík


Máte vybráno zboží celkem: 0 ks
Celkova cena zboží: 0,- Kč
(cena včetně DPH)

Vyhledat