Tanden.cz

Badmintonová mládež

Kačka Stehlíková na prahu účasti v Grand Prix A

[11.12.2010]
Ve stejný den, ale na jiném místě v Kladně Kačka Stehlíková vytvořila ve čtyřhře dvojici s Adélou Antošovou z Astry Praha na Grand Prix C Středočeského kraje. Obě dívky potom celou soutěž čtyřher s přehledem vyhrály.

Adamův první krok mezi nejlepší hráče

Závěr loňského roku 2010 znamenal pro dva hráče Adama Chrobáka a Dolnočermenského Martina Bednáře(48.místo v ČR) v kategorii U13 velký výkonnostní skok. Poprvé se mohli účastnit turnaje Grand Prix A pro nejlepší, který byl zatím přístupný z našeho oddílu pouze Elišce Smejkalové.

Eliška Smejkalová třetí ve čtyřhře v nejvyšší soutěži ČR

[28.11.2010]
Druhé kolo nejvyšší české soutěže kategorie U15 hrané o víkendu 27. ? 28.11. nezačalo pro naši hráčku nejlépe.

Stříbro s cenou zlata z přeboru ČOS v Českých Budějovicích

[21.11.2010]
Tak Eliška Smejkalová( 9.místo v tabulce ČR) se nám zase pěkně vybarvila. Republikový přebor ČESKÉ OBCE SOKOLSKÉ, který byl volně přístupný pro všechny hráče bez ohledu na příslušnost k této organizaci ukázal jak mile dokáže překvapit.

Tři první místa z podzimního turnaje 17.11.2010

[17.11.2010]
Příjemným zpestřením soutěžní sezóny byl pro naše nejaktivnější děti a jejich rodiče turnaj pro děti v Podolí u Brna v osm kilometrů východně vzdálené obci od Brna. Dobře prezentovaného turnaje v médiích se i přes vyšší startovné účastnilo v kategoriích U9, U11 a U13 sedmdesátka dětí z Čech i Moravy.

Vavříny vítězů i pro děti z Lanškrouna

[14.11.2010]
V sobotu se hrála soutěž Grand Prix věkové kategorie do 13 let a sedmnáctiletých v Pardubicích(50 startujících). V neděli zase kategorie patnáctiletých hrála v Osíku u Litomyšle.

Grand Prix "A" U17 v Českém Krumlově

[07.11.2010]
Po velmi dlouhé době o které by mohla vědět jenom oddílová kronika jsme vyslali v pátek 5.11. naši reprezentantku čtrnáctiletou Elišku Smejkalovou do nejvyšší soutěže Grand Prix  "A" kategorie sedmnáctiletých do které bude patřit až od září příštího roku.

1. kolo krajské soutěže družstev do 15 let

[31.10.2010]
Naši účast 31.10. v prvním kole krajské soutěže v Pardubicích poznamenaly dva vážné handicapy. Prvním z nich byl věkový kdy jsme měli druhý nejnižší věkový průměr 10 let a druhým handicapem byla marodka některých dalších opor týmu.

Klimkovický plácal 2010

[28.10.2010]
Málokdo už ví, že je tam i dobře pracující badmintonový oddíl, který pořádá řadu turnajů. Tím nejznámějším z nich pro děti je Klimkovický plácal. Pořadatel využil státního svátku a uspořádal další ročník právě ve čtvrtek 28.10.

"Spanilá jízda" turnajem v Hradci Králové dětí do 13 let

[23.10.2010]
Tradiční střídání kvalitních turnajů v Hradci Králové a Pardubicích pro děti do 9 let, do 11 a 13 let navádí k přemýšlení, které jsou lepší jestli ty hradecké nebo ty pardubické.

V�pis: 21-30 z 41