Tanden.cz


Aktuálně ze světa


Prodej RD s dvojgaráží v Lanškrouně

[06.04.2019]
­popis obrázku­­­ Nabídka rodinného domu. K prodeji je RD v blízkosti centra města Lanškrouna se zahradou a dvojgaráží.­ ­ ­

­­­­­­­­Nabídka rodinného domu v Lanškrouně

Nabízíme k prodeji rodinný dům. Jedná se o s­amostatný přízemní objekt s bytem o 4 místnostech, s úplným so­ciálním zázemím, částečně podsklepený. V pozdějších letech byla k němu přistavěna veranda s garáží a terasou nad garáží. Je kompletně obložen kabřincem, osazen plastovými okny. Nachází se v blízkosti historického a správního centra města. Ve městě je veškerá občanská vybavenost, v docházkové blízkosti škola, školka, zdravotní středisko, park, obchody, pošta, i možnosti sportovního vyžití.
Dům (stavební pozemek) je o výměře 140 m2, pozemek zahrady o výměře 394 m2. Má elektrickou (240V, 380V), plynovou, vodovodní a kanalizační přípojku. Do domu je zavedena přípojka pro kabelovou televizi.
V domě jsou tyto místnosti a prostory ? v úrovni 1.NP je kryté zápraží se vstupem do domu, veranda, komory s přístupem na terasu (43m2), která je nad garáží, WC, chodba se vstupy do obytné části domu, schodiště na půdu a do suterénu, kuchyň (18m2), ložnice (18m2), obývací pokoj (20m2), dět. pokoj (8m2), kuchyňský kout, spíž, koupelna s plyn. bojlerem. Místnosti jsou vytápěny akumulačními kamny typu AD.
Půdní prostor je bez podkroví, s nadezdívkou (40cm) po pozednici, střecha sedlová s polovalbou. Suterén, se vstupem ze schodiště k (mini)skladu, k prádelně, ke sklepu (18m2) s přepážkou (pro tuhá paliva); ke 2 komorám (4m2 a 2,50m2) a vstupem do garáže (30m2, výška 2m).
Parcela je ohraničena oplocením (z planěk, prken, zděné podezdívky, pletivem a zdí jiného vlastníka) a vlastním domem. Ke vstupu na pozemek a ke vchodu do domu slouží plechová branka (šířka 1,9m), ke vjezdu na pozemek a do garáže dvoukřídlá dřevěná (plná) vrata (šířka 2,8m). Mezi vjezdem do garáže a vraty je zpevněná plocha z betonu, pokračující v zahradě jako okapový chodníček kolem celého domu.
Vedlejší stavbou je jednoduchá dřevěná kůlna (12m2) s betonovým soklem, s pultovou plechovou střechou, s přímým osvětlením přes jednoduchá okna menších rozměrů a prosklené dveře. Zahrada mírně se svažující, je převážně zatravněna, se vzrostlými ovocnými stromy (6) a keříky rybízu. U plného oplocení jsou túje.
Celkový stav domu převážně dobrý, v udržovaném stavu, byť je z části vyklizený, lze jej okamžitě užívat. V zájmu modernějšího bydlení je vhodné zvážit případnou rekonstrukci. Energetická náročnost je třídy G.
Stručný popis doplňují 4 fotky z exteriéru, 8 fotek z interiéru, včetně nákresu dispozičního uspořádání 1.NP a suterénu.

­


­ system image­­
system image­­
system image­­
system image­­
system image­­
system image­­
system image­­
system image­­
system image­­
system image­­
system image­­
system image­­
system image­­
system image­­­

Nákupní košík


Máte vybráno zboží celkem: 0 ks
Celkova cena zboží: 0,- Kč
(cena včetně DPH)

Vyhledat