Tanden.cz


Aktuálně ze světa


Bronzová adventní neděle v Budapešti

[05.12.2010]
Klimatické podmínky v pátek 3.12. při cestě na mezinárodní turnaj nebyly jednoduché. Za normálních okolností bychom to vzdali, ale vzpomínka na loňskou Budapešť, kde naši hráči vyhráli byla mnohem silnější než strach z nějakých rozmarů počasí. Především nutno říci, že oproti loňsku všichni naši hráči již startovali o jednu věkovou kategorii výše a byli v ní nejmladšími účastníky. Nováčky na tomto turnaji byli Honzík Blažek v kategorii U9 a Eliška Paukertová v U13.

Na úvodní fotografii je druhá zleva stříbrná Kačka Stehlíková při slavnostním ceremoniálu


ZÁPISNÍK PO CESTĚ KATALÁNSKEM Díl 8

[27.05.2008]

DEN OSMÝ

23.4.2008

Příjemné události také musí jednou skončit. Poslední den na Albergue se mi hned po ránu vybavovaly zážitky z včerejška. Byla to opravdu krátká noc na to abych mohl jen tak zapomenout. Někdo vstával a někdo ani nešel spát. Věci už jsme měli sbalené a proto zbýval čas jen na protření očí, hygienu a kvapné oblékání, protože sraz byl v recepci už o půl šesté ráno. Po ránu mi nikdy není moc do řeči a zvláště před rychlým přesunem spící Gironou na autobusové nádraží. Ještě vyzvedáváme balíčky s muffiny, čokoládami a dalšími potravinami ze skladu. Nemusíme kupodivu na nikoho čekat, asi se všichni těší zase domů, do svých starých zajetých kolejí. Obtěžkáni zavazadly se loučíme s recepční a vyrážíme do ulic.


ZÁPISNÍK PO CESTĚ KATALÁNSKEM Díl 1

[25.04.2008]

16.4.2008

Obyčejný všední den - středa, ale ne pro všechny. Lanškroun se probouzel do úplně normálního pracovního dne a naše skupina třinácti nadšenců (Martin Bednář, Jirka Dinga, Pavel Fišer, Nikol Hanzlíčková, Lucie Kopecká, Natálie Kyselicová, Miroslav a Martin Krátký, Martin Krsek, Jirka a Eliška Smejkalovi Blanka Švobová a Martin Tměj) měla úplně jiné plány. Jeden po druhém, sám nebo s rodiči jsme přicházeli na malé autobusové nádraží a skrývali se pod chátrajícím přístřeškem před kapkami deště. Čekání na autobus do Brna jsme si krátili ještě posledními vtipnými poznámkami a radami o tom jak to bude dál.

Láďa Vorel - trenér reprezentace o ME

[19.02.2008]
badmintonové reprezentace na ME družstev hodnotí vystoupení jednotlivých našich hráčů. Začněme rovnou od prvního zápasu, kterým bylo utkání našich dívek s Běloruskem. Porážka 1:4 byla trochu nešťastná. Jak bys zhodnotil úvodní český zápas turnaje?Do zápasu nastupovala děvčata s vírou ve vítězství. Bohužel Kristina Ludíková, která má s Olgou Konon zápornou bilanci 0:3, běloruskou hráčku ani tentokrát neporazila. Přestože odvedla velmi dobrý ...

ME družstev - Thomas & Uber Cup

[12.02.2008]
sedm ženských týmů se sjelo do nizozemského města Almere, kde se tento týden uskuteční Mistrovství Evropy družstev mužů a žen.Na místě jsou už i dva české týmy ? především ten mužský má před sebou nemalé naděje. A poprvé i nemalé reálné ambice na velký úspěch.

Proton Malaysia Open Super Series

[21.01.2008]
Šok pro pořadatele - všechny čtyři čínské jedničky světového žebříčku se z turnaje odhlásili. Řečeno s Hamletem, je cosi prohnilého v království čínském. Ale tato krásná hra si poradí i bez čínských hráčů - ostatní hráči předvádějí neméně pěkné výkony...

Napoleon měl Waterloo, čeští junioři Herstal

[17.01.2008]
Ačkoliv jsem svého jmenovce svatého Josefa, patrona belgického království, zkoušel uprosit, byl neúprosný. V sobotních čtvrtfinálových zápasech na Mezinárodním mistrovství Belgie juniorů v městečku Herstal (38 tisíc obyvatel) čeští junioři vyhráli pouze jeden jediný zápas, a to ten, kde proti sobě nastoupily Adéla Molnáriová a Lucie Havlová.

Nákupní košík


Máte vybráno zboží celkem: 0 ks
Celkova cena zboží: 0,- Kč
(cena včetně DPH)

Vyhledat