Tanden.cz


Aktuálně z domova


1.ročník dětského turnaje v Tatenici 7.6.2014

[26.06.2014]

Velmi zdařilou premiérou lze popsat první ročník badmintonového turnaje, který uspořádal BADMINTONOVÝ ODDÍL  z DOLNÍ DOBROUČE v 27 kilometrů vzdálené obci TATENICE. Čistě technické problémy neumožnily uspořádat turnaj v domácích podmínkách moderní SPORTOVNÍ HALY, kde jsou zatím bohužel k dispozici jen dva nalajnované kurty.

O první červnové sobotě ožila tělocvična v Tatenici dětským badmintonem a to pod taktovkou pořadatelů z Dolní Dobrouče. Na třech kurtech v příjemném prostředí tělocvičny se představila třicítka dětí ve věkových kategoriích do 9let,fake watches do 11 let, do 13 let a 15 let. Své bojovníky na kurty vyslaly oddíly z Dolní Dobrouče, Dolní Čermné, Lanškrouna, Mohelnice a Tatenice.

Velkou radost pokud můžu mluvit pouze za sebe, správce těchto stránek mi udělali mí současní i bývalí svěřenci, kteří až na kategorii dívek do 9let a chlapců do 15 let obsadili nejvyšší stupínky vítězů a to ve všech zbývajících  kategoriích. Z toho nejvyššího místa na fake watches stupních vítězů se radovali z vítězství v kategorii do 9 let : Mikuláš Kmoníček, v kategorii do 11 let: Barča Mrázková, v kategorii do 11 let Fanda Havelka, absolutní vítězkou celého turnaje a kategorie U13 se stala Lenka Večeřová také z TSZB v Lanškrouně (nikoliv z TJ Lanškroun) a v kateg­orii dívky do 15let Martina Knápková.

Svou kvalitní hrou do konečného pořadí ve svých kategoriích promluvili i zbývající členové TSZB jakými replica watches­ jsou vitální sedmiletý Ondřej Šrol, snaživá Andrejka Matějíčková, bojovnice Jana Hlavatá,  šikovný Láďa Mrázek a konečně i Petr Seidl na hranici svých současných možností.

Bohatou fotogalerii, další informace o tomto turnaji najdete na domovských webových stránkách Badmintonového oddílu Dolní Dobrouče: http://www.tanden.cz/web/link.php?id=5238


Poděkování patří všem organizátorům turnaje, kteří dokázali všem dětem udělat velkou radost

Nákupní košík


Máte vybráno zboží celkem: 0 ks
Celkova cena zboží: 0,- Kč
(cena včetně DPH)

Vyhledat